15 mai 2026

liniște...

4 comentarii:

Suzana spunea...

O adevarata placere sa fiu in linistea asta!
Multumesc! Weekend minunat!

florin spunea...

pace și bucurie pentru tot sufletul!

Daniela spunea...

Fotografiile astea mi-au adus instant un zâmbet. Parcă simt mirosul pădurii și liniștea verii.

florin spunea...

dacă ne lăsăm învăluiți de liniștea pădurii, sufletul ni se bucură...