Lumea, prin ochii mei...
25 iunie 2026
copilărie...
2 comentarii:
Lili
spunea...
Inocență și bucurie!
25 iunie 2026 la 22:34
florin
spunea...
bucurie curată, pe care uneori o pierdem....
26 iunie 2026 la 09:43
Trimiteți un comentariu
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
2 comentarii:
Inocență și bucurie!
bucurie curată, pe care uneori o pierdem....
Trimiteți un comentariu