14 mai 2026

pete de culoare...

4 comentarii:

Daniela spunea...

Atât de delicat și totuși atât de intens. Parcă fiecare petală spune o poveste.

florin spunea...

cred că toate florile au poveștile lor, pentru cine are suflet să le asculte...

cati spunea...

Câtă fargilitate și delicatețe! Imaginile postate sunt o încâtare!

florin spunea...

mulțumesc frumos! mă bucur tare mult că vă plac