Atât de delicat și totuși atât de intens. Parcă fiecare petală spune o poveste.
cred că toate florile au poveștile lor, pentru cine are suflet să le asculte...
Câtă fargilitate și delicatețe! Imaginile postate sunt o încâtare!
mulțumesc frumos! mă bucur tare mult că vă plac
Trimiteți un comentariu
4 comentarii:
Atât de delicat și totuși atât de intens. Parcă fiecare petală spune o poveste.
cred că toate florile au poveștile lor, pentru cine are suflet să le asculte...
Câtă fargilitate și delicatețe! Imaginile postate sunt o încâtare!
mulțumesc frumos! mă bucur tare mult că vă plac
Trimiteți un comentariu